Hyundai Motor News

News

Hyundai Motor připravuje další novinku z rodiny N: nový i30 Fastback N

26.07.2018
  • Hyundai pokračuje ve vývoji třetího modelu řady vysokovýkonných modelů N
  • Testování prototypů zahrnuje zkoušky provozních vlastností a životnosti v technickém centru Hyundai na Nürburgringu
  • Nový i30 Fastback N bude odhalen ve druhé polovině letošního roku

Hyundai Motor dokončuje vývoj nového modelu i30 Fastback N, který rozšíří produktovou řadu vysokovýkonných vozů s logem N. 

Nyní probíhá intenzivní testování prototypů, včetně rozsáhlých zkoušek na silnicích s různým povrchem po celé Evropě. Mezi místy testování je i slavná Severní smyčka Nürburgringu v Německu, v jejíž blízkosti má Hyundai vlastní technické centrum. Závodní okruh a veřejné komunikace v tomto regionu se používají k ověřování provozních vlastností, výkonů a životnosti. Hyundai tak důkladně připravuje třetí model N, který bude následovat po pětidveřovém modelu i30 N a modelu Veloster N. 

Hyundai i30 Fastback, uvedený na trh začátkem letošního roku, je jedinečným vozem – jediné pětidveřové kupé ve svém segmentu, které rozšířilo úspěšnou modelovou řadu i30. Nový i30 Fastback N posune schopnosti tohoto vozu na novou, výkonově výrazně vyšší úroveň, vylepší sofistikovaný design výchozího modelu a doplní jej o mimořádné potěšení z jízdy, které nabízí pětidveřový i30 N.

 Více informací o novém modelu i30 Fastback N bude zveřejněno v průběhu zbývající části letošního roku před jeho premiérou.

 

copyright © 2018 PressWeb | Hyundai.cz