Hyundai Motor News

News

Díky vozům Hyundai ušetří zaměstnanec i firma

07.02.2018

Společnost Hyundai Motor Czech nabízí vozy, díky kterým ušetří jak firma, tak zaměstnanci. Win-win situaci si každý může ověřit na www.lepsifiremnivuz.cz, kde lze vozy Hyundai porovnat s konkurencí. Při koupi Hyundai i30 Kombi firma oproti konkurenční nabídce ušetří přes 100 tisíc korun a zároveň bude vyšší i výplata zaměstnance a to o 3 876 Kč. Na webových stránkách je možné srovnat také operativní leasing.

„Služební vozy i pro osobní účely jsou stále více populárním pracovním benefitem. Zaměstnanci ho často oceňují více než 13. plat nebo týden dovolené navíc. Pro společnost Hyundai jsou zákazníci na prvním místě, a proto na tento trend reagujeme velmi atraktivní nabídkou, která uspokojí jak zaměstnance, tak zaměstnavatele. Ruku v ruce s úsporou, naše vozy disponují také špičkovou kvalitu s pětiletou zárukou, kvalitními interiéry, moderní asistenční výbavou a skvělými jízdními vlastnostmi,“ popisuje Daniel Novotný, Brand & Communication Executive Hyundai Motor Czech.

Na srovnávací kalkulačce www.lepsifiremnivuz.cz si mohou zaměstnanci i zaměstnavatelé na modelových situacích ověřit, jakých úspor dosáhne zaměstnanec na výplatní pásce a jakých úspor dosáhne firma při koupi vozů Hyundai i30 Fastback nebo Hyundai i30 Kombi.

Hyundai i30 Fastback je od druhé poloviny roku 2017 novým členem modelové řady i30, která je nejprodávanější řadou Hyundai v České republice. V loňském roce byla oceněna pěti hvězdičkami v testech bezpečnosti Euro NCAP a disponuje nejnovějšími technologiemi jako je autonomní nouzové brzdění (AEB) s funkcí varování před čelním nárazem (FCWS), systémem detekce chodců, adaptivním inteligentním tempomatem, detekcí slepých úhlů (BSD) anebo systémem sledování únavy řidiče (DAA). Model i30 Fastback je elegantní pětidveřové kupé v segmentu C a je vhodný pro klienty preferující reprezentativní vůz s moderním atraktivním designem. Oproti tomu model i30 Kombi nabízí především velký zavazadlový prostor, který mu však neubírá na eleganci a všestrannosti, a proto ho využijí jak firmy, tak manažeři.

copyright © 2018 PressWeb | Hyundai.cz